Aktualności

8 grudnia, 2023

Farmaceuci wspólnie na Święta dla podopiecznych jedynego takiego miejsca w Polsce!

W tę świąteczną porę, kiedy większość z nas skupia się na radościach świąt, warto zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tych, którzy potrzebują szczególnego wsparcia. Jest takie miejsce w Polsce, które nie pozostawia nikogo obojętnym, nazywa się „Dom w Łodzi”.

czytaj więcej

19 sierpnia, 2023

19 sierpnia na całym świecie obchodzony jest na całym świecie World Humanitarian Day – Dzień Pomocy Humanitarnej. W tym roku tego dnia farmaceuci.org ogłaszają również swój nowy projekt i proszą Was o wsparcie.

czytaj więcej

10 sierpnia, 2023

Pomimo postępów w zakresie równouprawnienia płci, zdrowie kobiet w wielu przypadkach nadal podlega nierównościom i dyskryminacji, szczególnie w mniej uprzywilejowanych rejonach naszego globu. 

czytaj więcej

28 marca, 2023

Jest w Polsce taki wyjątkowy Dom. Nazywa się Dom w Łodzi. Dom w Łodzi to niezwykłe miejsce w którym miłość i opiekę znalazły ciężko chore, niepełnosprawne i niestety, porzucone przez rodziców dzieci. W Domu w Łodzi dzieci dostają miłość i opiekę, ale do życia niezbędne są im leki, środki higieniczne czy specjalistyczna żywność. My, farmaceuci chcemy im pomóc i bardzo prosimy Was o wsparcie.

czytaj więcej

13 grudnia, 2022

Mgr farm. Magdalena Przybyła z Fundacji Farmaceuci.org została wyróżniona w konkursie na koordynatora wolontariatu 2022 roku w woj. śląskim !!

czytaj więcej

14 listopada, 2022

Odwiedziliśmy w Bielsku – Białej dom w którym mieszka wraz z dwiema opiekunkami 40 ewakuowanych z Ukrainy sierot i wyposażyliśmy ich między innymi w leki typowe dla okresu jesienno – zimowego.

czytaj więcej