Ludzie fundacji

Rafał Hechmann

Prezes Fundacji

Mgr farm. Rafał Hechmann jest absolwentem Wydziału Farmaceutycznego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Ukończył również Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii w Australii oraz studia podyplomowe European Master In International Humanitarian Assistance w Dublinie i w Bochum.
Od ponad 15 lat związany zawodowo z sektorem humanitarnym i zaangażowany w organizację pomocy i zarządzanie projektami w takich miejscach jak Polska, Sri Lanka, Sudan, Strefa Gazy, Haiti, Somalia, Ukraina, Liban, Libia oraz w innych częściach świata. Rafał jest również wykładowcą pomocy humanitarnej oraz członkiem FIP ( International Pharmaceutical Federation). Wyróżniony tytułami Śląskiego Farmaceuty Roku w 2015 oraz 2022 roku.

Magdalena Przybyła

Specjalista do do spraw kontaktów z darczyńcami oraz koordynacji projektów.

Mgr farm. Magdalena Przybyła jest absolwentem Wydziału Farmaceutycznego Śląskiej Akademii Medycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w farmacji aptecznej jak i szpitalnej. Laureatka nagród i wyróżnień zarówno z dziedziny farmacji jak i wolontariatu.  

Farmaceuci

Nasza Fundacja nie mogłaby powstać dzięki zaangażowaniu dziesiątek Farmaceutek i Farmaceutów, którzy swój zawód traktują jako misję i nieustanną okazję do pomagania drugiemu człowiekowi.