Świąteczna pomoc farmaceutów dla Domu w Łodzi

Farmaceuci wspólnie na Święta dla podopiecznych jedynego takiego miejsca w Polsce!

W tę świąteczną porę, kiedy większość z nas skupia się na radościach świąt, warto zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tych, którzy potrzebują szczególnego wsparcia. Jest takie miejsce w Polsce, które nie pozostawia nikogo obojętnym, nazywa się "Dom w Łodzi".

„Dom w Łodzi” to miejsce, które staje się bezpiecznym domem dla ciężko chorych i ze względu na tą chorobę porzuconych przez rodziców dzieci. Dzieci te są więc dwukrotnie strasznie poszkodowane przez życie. I to już na starcie. Dom działa przez całą dobę, 365 dni w roku, zapewniając nie tylko całodobową opiekę medyczną, ale także atmosferę pełną miłości i zrozumienia.

Dom w Łodzi: Niezwykłe Miejsce dla Niezwykłych Dzieci

To miejsce pełne ciepła i troski, gdzie chore  dzieci nie tylko znajdują dom i otrzymują leczenie, ale także rozwijają swoje pasje, pokonują trudności i spełniają marzenia. "Tworzymy bezpieczny i kochający dom, w którym dzieci mogą czuć się jak w prawdziwym domu" - mówią przedstawiciele Domu w Łodzi. To motto odzwierciedla nie tylko ich misję, ale także codzienną rzeczywistość, w której każde dziecko ma szansę na zdrowie, edukację i szczęśliwe dzieciństwo.

Jednakże, aby ta misja mogła być kontynuowana, potrzebna jest pomoc. Dzieci w Domu w Łodzi potrzebują nie tylko codziennej opieki i miłości, ale również ogromnej ilości leków, specjalistycznej żywności oraz środków higienicznych. Dla wielu z nich te podstawowe środki są kluczowe dla poprawy ich zdrowia i życia codziennego.

Wsparcie farmaceutów.

Fundacja Farmaceuci.org otworzyła specjalny projekt wsparcia dla Domu w Łodzi. Dostarczamy im najpotrzebniejsze leki, środki higieniczne oraz specjalistyczną żywność. Już drugi rok wspieramy na Święta Dom w Łodzi.

Środki jakie możemy przeznaczyć na zakup tych artykułów pochodzą od Was – osób wspierających naszą fundację.

Dzięki Waszym wpłatom możemy wspólnie zapewnić dzieciom niezbędne środki farmaceutyczne, specjalistyczną żywność i środki higieniczne dla podopiecznych Domu.

Wystarczy kilka chwil, aby dokonać różnicy w ich życiu. Niech te Święta będą czasem współdzielenia radości i miłości, nie tylko dla nas samych, ale również dla tych, którzy potrzebują wsparcia. Wszelkie wpłaty są mile widziane, niezależnie od ich rozmiaru. Dzięki Waszej hojności każde dziecko w Domu w Łodzi otrzyma odpowiednią opiekę, nadzieję i szansę na zdrowe i szczęśliwe życie.

Wpłat można dokonywać przez zamieszczony poniżej formularz online lub przelewem tradycyjnym na konto fundacji:

Fundacja Farmaceuci.org, ul. Grabowa 22. 40-172 Katowice. Numer konta: PL 75 1090 2008 0000 0001 5139 3531


Wybierz kwotę:
Szczegóły Darczyńcy:
Zgody:
Operator płatności:
Przelewy24 Logo